Benefiti sõsarettevõte Leedus

Selle aasta algusest esindab meie sõsarfirma Benefit Consulting UAB Leedus Euroopa juhtivate kereremondiseadmete tootjaid CAR-O-LINER, WIELANDER+SCHILL, CARBON ja STRINGO. 

 

Benefiti ettevõtetel on juba Eestis ja Lätis juhtpositsioon kere- ja värvitöökodadele tehnoloogia tarnimisel ning tegevuse laiendamisega Leetu soovime pakkuda sama kvaliteediga teenust nüüd kõigis Balti riikides.

Meie tähtsaimateks partneriteks on hästi arendatud jällemüügivõrguga automaaletoojad, kes on esindatud kas mitmes või kõigis Balti riikides, olulisemad neist Toyota Balti, Moller Baltic Import, Silberauto ja Inchcape Motors.

Usume, et olles lähemal oma suurklientide partneritele ka Leedus, suudame anda oma panuse Leedu avariiremondi töökodade arendamisel ja nende efektiivuse tõstmisel!

Maikuus osalesime uue ettevõttega Vilniuses toimuval Tehnika ja Trasnpordi Messil, kus tutvustasime elektrilist autode transportijat STRINGO ning CAR-O-LINER´i kereremondiseadmeid, samuti meie võimalusi kere- ja värvitöökodade projekteerimisel, ehitamisel ja nõustamisel.

Meie tegevuse kohta Leedus saab lisainfot Benefit Consulting UAB tegevjuhilt Hr. Gintaras Kairys´lt,
e-post: gintaras at benefitconsulting dot lt.