Meguiar´s toodete uus maaletooja on Benefit AS

Eesti juhtiv kere- ja värvitöökodade tarnija Benefit AS sõlmis importöörilepingu USA firmaga Meguiar´s  nende toodete ainuõiguslikuks maaletoomiseks ja esindamiseks Eestis ja Lätis. Lätis hakatakse turustama Meguiar´s tooteid meie sõsarettevõtte Auto Palete SIA kaudu.

Meguiar´s tootevalik jaguneb peamiselt autoharrastajatele mõeldud CAR CARE tootesarjaks, professionaalsele värvitöökojale ja tööstusele mõeldud MIRROR GLAZE sarjaks ning automüügi-firmadele,- teenindustele ja  autopesulatele mõeldud DETAILER sarjaks. Lisaks sellele hakkame maale tooma ka veesõidukite hooldamiseks mõeldud MARINE tooteid.

 

Meguiar´s on maailma juhtiv autode pinnahooldusvahendite valmistaja ning oma enam kui 110 aastase ajalooga  vanim siiani tegutsev poleerimismaterjalide tootja. Meguiar´s innovatsioonide hulka kuuluvad lugematud autode pindade hooldamisega seotud leiutised ja uuendused, näiteks isekuluvad abrasiivid, mis võimaldavad poleerpastal töötades muutuda „peenemaks“ ning täissünteetiline ThinFilm tehnoloogia, tänu millele on võimalik autot ka päikese käes vahatada.

 

Meguiar´s-i toodete tuntust ja kvaliteeti ilmestab ehk õige paremini fakt, et maailma prestiiźseima klassikasõidukite konkursi Pebble Beach Concours d´Elegance viimase 10 aasta jooksul finaali jõudnud 300 sõidukist  225 olid nii seest kui väljast näituseks ette valmistatud just Meguiarsi toodetega. Mequiars teeb koostööd praktiliselt kõigi peamiste autovalmistajatega ja valmistab tipptootjatele nagu Mercedes ja BMW  ka „private label“ autohooldustoodete sarju.

 

Meguiar´s eesmärk on pakkuda oma klientidele alati parimat  ja see ei ole ainult sõnakõlks. Kvaliteedi nimel pingutatakse kõvasti - tooted on valmistatud kõrgtehnoloogilises tootmiskeskuses USA-s, Memphises ja peakontorist Californias juhtitakse tegevust enam kui 90 riigis. Ülioluliseks peab firma oma klientide koolitamist ja teadmiste edasiandmist, nii on suurepäraste toodete ja asjatundlike kasutajate koostöös võimalik saavutada parim ja kauakestev tulemus.

 

Seoses tegevuse hoogsa laiendamisega kogu maailmas otsis Meguiar´s Balti riikides omale uut tõsist partnerit, kes alustaks toodete importi otse Ameerikast, hoiaks laos praktiliselt kogu tootevaliku ning omaks laia turustusvõrku Eestis ja Lätis. Meie osutusime just selliseks, neile sobivaks partneriks ja mõlemal poolel on siiras heameel selle koostöö aluse üle. Oluliseks valikukriteeriumiks oli ka meie pikaajaline rahvusvahelise äri kogemus ja oma koolituskeskus – Benefit Training Centre Tallinnas.

 

Esimene konteiner tooteid on Ameerikast juba meie poole teel, hetkel tegeleme järelmüügi-võrgustiku loomisega ja oma töötajate erialase koolitamisega, reaalset müüki plaanime alustada 2013. juunis. Selle aasta jooksul oleme kogu tootevalikuga väljas ka mitmel olulisel Eesti autoshow´l, jälgige pressi ja uudiseid meie kodulehelt!

 

 

PEOPLE WHO KNOW CARS, KNOW MEGUIAR´S

 

 

Küsimused Meguiar´s toodete ja edasimüügi võimaluste kohta palun esitada;

Peeter N.Sarevet, e-post: peeter at benefit dot ee, tel. +372 56 51 800