Maineka autokonkursi võitjad hindavad Meguiar´s tooteid

USA-s Californias toimuva maineka autokonkursi Pebble Beach Concours d´Élegance 2012 “BEST OF SHOW” auhind võideti kasutades Meguiar´s tooteid!  Kakskümmend “Best of Class”- võitjat kahekümneviiest valisid taas kord oma autode ettevalmistamiseks ja hooldamiseks Meguiar's Car Care tooted.

 

Juba 110 aastat on autode pinnahooldustehnoloogia liider Meguiar's pakkunud tõsistele autoharrastajatele parimaid tooteid ja tarvikuid saavutamaks sile-nagu-klaas värvipinda ja uskumatut, näituse autole omast sügavat läiget. See ajalugu kordub üha uuesti ja tuleb tõdeda, et jälle kord kasutasid enamus “Best in Class” –võitjatest ning samuti konkursi absoluutne võitja Paul Andrews oma 1928 Mercedes-Benz 680S Saoutchik Torpedo veatu väljanägemise saavutamiseks Meguiar's tooteid.

1928 Mercedes-Benz 680S Saoutchik Torpedo taastati hiljuti täpselt vastavaks sellele, millisena Paul Russell & Company ta esmakordselt restaureeris. Taastamise käigus eemaldati auto pinnalt esmakordsel restaureerimisel valitud kollane pinnavärv ja asendati algupärase “German Chassis Grey” värviga ning jälgiti, et iga kruvi, mutter ja splint vastaks täpselt algupärasetele piltidele ja teadmistele.

Pebble Beach´i “Best of Show” auhind on kõigist maailma autonäitustel antavatest konkurentsitult kõige prestiižem ning sellest ülem on vaid ettekujutlusvõime…

Just seetõttu valis Andrews oma Mercedes-Benz 680S konkursiks ette valmistamiseks Meguiar’s tooted.

 

Enam kui 200 maailma absoluutset klassikaautode tippeksemplari, mis on taastatud raha lugemata ja mille omanikeks on peamiselt maailmanimed,  kogunesid taas kord imekaunisse Pebble Beach´i randa, et võtta mõõtu selles, kellel on absoluutselt kauneim ja elegantseim auto maailmas. Autosid hindava kohtunikekogu teadmised, kogemused ja prestiiź on samuti aukartustäratavad. Just see, eriti kõrge tase, eristab Pebble Beach Concours´i teistest maailma tuntuimatest autokonkurssidest ja näitustest. Peale auhinnatseremooniat selgus ka tõsiasi, et seekord oli 20 autot 25-st  “Best in Class” võitjast nii seest kui väljast ette valmistatud just Meguiar's tooteid kasutades.

 

 Irvine, California (August 19, 2012)

 

 

 

 


1928 Mercedes-Benz 680S Saoutchik Torpedo, omanikud Paul & Judy Andrews,Fort Worth, Texas, USA

„Sellel autol on tõesti kõik, mida võiduks vaja,” ütles Pebble Beach Concours d´Elegance juhatuse esimees Sandra Button. “Fantastiline saksa insenerikunst ühendatuna elegantse prantsuse stiilis kerega ning suurepäraselt restaureeritud Paul Russell poolt. Selles autos tunned end sama hästi nii võidu sõites kui ka pikki vahemaid läbides. See on lihtsalt suurepärane kombinatsioon kõigest, mis on klassikaline Mercedes-Benz.”

 

 

 

 

 

Meguiar´s Car Care ja Professional toodete maaletooja Eestis on Benefit AS. Lisainfo saamiseks helista palun +372 6 713 270 või saada e-kiri koit at benefit dot ee