Standothek "perfektne värvitoonihaldus"

Tänase autopargi uskumatult kirju värvivalik ja nende värvuste tuhanded variandid tekitab sobiva tooni leidmisest automaalritele tõelise katsumuse. Fakt, et igal aastal lisandub kasutusse üle 1000 värvitooni, raskendab olukorda veelgi. Et aidata automaalritel leida täpselt sobiv värvitoon, avaldas Standox GmbH uue Standothek brošüüri “Perfect Color Management”.

Teatmik pakub mitmeid praktilisi soovitusi ja nõuandeid kompaktses ja loogilises vormis ning sisaldab ülevaadet selle kohta kuidas värvused sünnivad, tutvustab automaalritele pigmentide olemust ning põhjuseid miks konkreetsele autole sobivat tooni tihti nii keeruline leida on. Peamine tähelepanu on aga pööratud kiirele ja efektiivsele värvitooni sobitamisele, kasutades uusi digitaalseid tööriistu - Genius ja Genius IQ spektrofotomeetreid. Uus brošüür seletab ka lihtsalt ja loogiliselt kuidas leida vajalikku värviretsepti ja kuidas vajadusel kasutada hajutustehnikat, et saavutada täielik värvuse ja efekti sobivus. 

 

 

Standothek brošüüride sari, mida  Standox on regulaarselt välja andnud alates 1983 aastast, on teatmike sari, mis mõeldud nii alustavatele automaalritele kui ka pikalt oma alal töötanud professionaalidele ning, mille eesmärk on eelkõige anda neile vajalikke põhiteadmisi ja praktilisi nõuandeid, et teha automaalrite tööd lihtsamaks ja efektiivsemaks. Iga Standothek brošüür on osa unikaalsest automaalritele mõeldud erialateadmiste kogumist – Standothek raamatukogust, mis aastast aastasse täieneb. Uus brošüür “Perfect Color Management” on saadaval kohalikust Standoxi esindusest. Või lae alla pdf failinasiit   

 

***

 

Standox on Euroopa juhtiv autovärvisüsteemide tootja peakontoriga Saksamaal, Wuppertalis. Standox pakub innovatiivseid ja loodussäästlikke värvisüsteeme kogu maailmas, kokku enam kui 80 riigis. Standoxi põhimõte on üles ehitada pikaajalised partnerlussuhted oma klientidega lähtudes premium -kvaliteediga tootevalikust ja pakkudes väga kõrgel tasemel praktilist tuge. Tehniline heakskiit kõikidelt peamistelt autovalmistajatelt maailmas iseloomustab kõige paremini Standoxi positsiooni autotööstuse juhtiva värvipartnerina. Standox-i kaubamärk annab professionaalsele automaalrile kindlustunde ja tagab alati perfektse lõpptulemuse.

 

Allikas: www.standox.com