STANDOX VOC NONSTOP PRIMER SURFACER U7580 NÜÜD SAADAVAL KA AEROSOOLPAKENDIS

Standox VOC Nonstop Primer Surfacer U7580 helehallis ja mustas toonis on saadaval nüüd praktilises ning mugavas 250ml 2K SprayMax aerosoolpakendis. Tootele on juba tehases lisatud Standox VOC Plastic Additive U7590 elastsuslisand ning seda saab peale kõvendiga aktiveerimist pihustada otse kõikidele tavapärastele plast-ja metallpindadele.

 

SprayMax’i spetsiaalne tehnoloogia võimaldab nüüd kasutada ka kahekomponentseid tooteid aerosoolpakendis. Tänu ühtlasele pihustussurvele on pakendist väljuv krundivihk tunduvalt ühtlasem ja krundikogus suurem, kui tavalise aerosoolpakendi puhul. 

Pihustusvalmis SprayMax Standox VOC Nonstop Primer Surfacer U7580 võimaldab kiiret ja kuluefektiivset alternatiivi tavapärasele krundipüstolile, eriti väiksemaid remonditavaid pindu või läbilihvitud kohti kruntides. Pakendis on originaalne Standox’i materjal ja spetsiaalne otsik tagab ühtlase pihustamise. Kogenud maaler saavutab SprayMax’iga hõlpsasti samaväärse tulemuse, nagu krundipüstoliga pihustamisel.

Sarnaselt püstoliga pinnalekantava “märg-märjale” kruntimismeetodiga, säästab aerosoolpakendis toode mitu sammu tööprotsessist: näiteks muutub tänu Standox VOC Nonstop Primer Surfacer U7580 heale nakkuvusele aluspinnaga ja suurepärastele täiteomadustele ebavajalikuks pinna eelnev kruntimine alus- või nakkekrundiga. 
Tänu toote esmaklassilistele korrosioonikaitseomadustele ei vaja isegi aluspinnani läbilihvitud kohad mingit eelnevat kruntimist, piisab puhastamisest!


Täpsemateks kasutusjuhisteks võtke palun ühendust meie Standox tehnikuga.

Tellimiskoodid

Art nr 2078016 – helehall
Art nr 2078017 – tumehall
 

 


Standox on Axalta Coating Systems’i kontserni kuuluv, Euroopa juhtiv autovärvisüsteemide tootja peakontoriga Saksamaal, Wuppertalis. Standox pakub innovatiivseid ja loodussäästlikke värvisüsteeme kogu maailmas, kokku enam kui 80 riigis. Standoxi põhimõte on üles ehitada pikaajalised partnerlussuhted oma klientidega,  pakkudes Premium-kvaliteediga tootevalikut ja  väga kõrgel tasemel praktilist tuge. Tehniline heakskiit kõikidelt peamistelt autovalmistajatelt maailmas iseloomustab kõige paremini Standoxi positsiooni autotööstuse juhtiva värvipartnerina.  Standox-i kaubamärk annab professionaalsele automaalrile kindlustunde ja tagab alati perfektse ja kiire lõpptulemuse.