Uus Standox Genius IQ

Uus Standox Genius IQ võimaldab mõõta ka värvitooni efekti – esmakordselt maailmas!
Standox on toonud turule uue põlvkonna spektrofotomeetri Genius IQ autode värvuste digitaalseks mõõtmiseks, et aidata värvitöökodadel saada hakkama aina suureneva hulga efektvärvuste kiire ja täpse identifitseerimisega.


Ligi kaks kolmandikku Euroopa sõiduautodest on tänaseks viimistletud efektvärvidega (metallik, pärlmutter, xirallic jne.) ja uus Genius IQ seab nüüd täiesti uued standardid nende värvuste täpseks mõõtmiseks. Lisaks tavapärastele spektrofotomeetri võimalustele mõõta värvust (spektrit) võimaldab uus seade mõõta ka efekti – selle tüüpi ja suurust. Selline võimaluste kombinatsioon teeb digitaalse värvuse mõõtmise oluliselt efektiivsemaks ja kiiremaks. Kõigis aspektides sobiva tooni leidmine on eriti oluline, et tagada tööde sujuv kulgemine alates auto esmasest ülevaatusest kuni värvimiseni.

 

Uue Genius IQ spektrofotomeetri juures on Standoxi insenerid teinud olulisi tehnilisi täiendusi. Tähtsaimad neist on spetsiaalsed tihendid, mis ei lase hajavalgusel mõõdetava pinna kumeruse korral pinna ja mõõteriista vahelt sisse pääseda ja mõjutada mõõtmistulemusi ning mõõteriista oma valgusallika muutmine oluliselt intensiivsemaks, mis parandab tumedate toonide mõõtmistäpsust. Uuel seadmel on nüüd ka värviline puutetundlik ekraan, kus lihtsate sümbolite ja piltide abil on menüüst võimalik kiiresti ja lihtsalt valikuid teha. Automarki on nüüdsest samuti võimalik valida menüüst enne mõõtmise alustamist, mis omakorda kiirendab mõõtmisprotsessi. Genius IQ side arvuti ja Standowin tarkvaraga on sama lihtne kui seni, lisaks on mitmed Geniuse tarkvarafunktsioonid täiendatud ja edasi arendatud. Oma igapäevases töös on automaalril nüüd võimalik kiiresti ja veatult identifitseerida ka kõige ebatavalisemad värvused, seda just tänu seadme lihtsale kasutusloogikale ja valmisolekule edaspidisteks tarkvaratäiendusteks. Loodud on uus tase õige värvitooni leidmisel!

 

***

 

Standox on Euroopa juhtiv autovärvisüsteemide tootja peakontoriga Saksamaal, Wuppertalis. Standox pakub innovatiivseid ja loodussäästlikke värvisüsteeme kogu maailmas, kokku enam kui 80 riigis. Standoxi põhimõte on üles ehitada pikaajalised partnerlussuhted oma klientidega lähtudes premium -kvaliteediga tootevalikust ja pakkudes väga kõrgel tasemel praktilist tuge. Tehniline heakskiit kõikidelt peamistelt autovalmistajatelt maailmas iseloomustab kõige paremini Standoxi positsiooni autotööstuse juhtiva värvipartnerina. Standox-i kaubamärk annab professionaalsele automaalrile kindlustunde ja tagab alati perfektse lõpptulemuse.

 

Allikas: www.standox.com