Benefit on Wieländer+Schill toodete maaletooja

Benefit AS sõlmis importöörilepingu Saksa firmaga Wieländer+Schill nende toodete maaletoomiseks ja esindamiseks Eestis ja Lätis. Lätis hakatakse Wieländer+Schill-i tooteid turustama meie sõsarettevõtte Auto Palete Sia kaudu.

Autokerede remondi tehnoloogia muutub aina keerulisemaks ja täpsemaks. Meie eesmärk on oma kliente igakülgselt toetada uute tehnoloogiate kasutuselevõtul ja pakkuda neile võimalust remontida sõidukeid, kasutades autotootjate poolt heaks kiidetud meetodeid ja tehnoloogiat.

Wieländer+Schill on seadmete ning tarvikute valmistaja kelle oleme nüüd valinud oma partneriks täiendamaks meie tooteportfelli just kereremondi tehnoloogiate ja lahenduste koha pealt. Maailmatasemel keevitusseadmed, eritööriistad, alumiiniumkerede remontsüsteemid ja arvukad muud lahendused keretöökodadele, sobivad meie pakkutavasse seadmete ja toodete valikusse nagu valatud. Wieländer+Schill toodete heakskiit autovalmistajate (OEM) poolt on meie jaoks väga oluline ja aitab tagada alati õige tehnoloogilise lahenduse ja optimaalse tööprotsessi.

Wieländer + Schill on tootnud seadmeid ja eritööriistu keretöökodadele juba 35 aastat, tänaseks on nende  poolt arendatud kereremonditehnoloogiad ja seadmed saanud autode kereremondi tööstuse standardiks. Innovatiivsed tehnoloogiad, väga kõrge kvaliteet ja tarnete paindlikkus on kolm peamist alustala millele firma tegevus toetub. Ja loomulikult professinaalsed partnerid.

Nii Benefit kui Wieländer+Schill on pakkunud suurepärast klienditeenindust aastakümnete jooksul ja seda pidevalt muutuval turul. Meie mõlema edu aluseks on olnud hästikoolitatud ja motiveeritud töötajad, kes suudavad kiirelt ja paindlikult reageerida muutuvale olukorrale kereremondi maailmas ja uute tehnoloogiate kasutusele autokerede tootmisel ning pakkuda alati parimat teenindust ja esmaklassilisi tooteid.

 

Soovime, et Teil oleks lihtsam!

 

 

 

Küsimused Wieländer+Schill-i toodete ja tehnoloogiate kohta palun esitada;

Margus Raud, margus dot raud at benefit dot ee  tel. +372 51 71 119