CAB PLAN

CAB Plan on Rootsi ettevõtte CAB Group AB poolt loodud ja arendatud tarkvarasüsteem, mis aitab autoremonditöökodadel lihtsalt ja kiiresti kavandada sõiduki remondiprotsessi  ning hõlpsalt jälgida kogu remonditöö kulgu.

 

CAB Plan ühendab kolme funktsiooni:
BRONEERIMINE - sõiduki kahjude hindamise aja broneerimine;
PLANEERIMINE - remonditööde etappide planeerimine;
TEABEVAHETUS - töökoja juhi ja meistrite vahelise info vahetus remonditöö protsessi kohta, olulise info edastamine SMS-i teel kliendile jne.

 

CAB Plan võimaldab optimeerida ja muuta sujuvamaks tööprotsessid, lühendades remondile kuluvat aega, hõlpsalt kontrollida millises tööetapis sõiduk asub ja millal valmib ning annab parema ülevaate tegelikust töökoormusest töökojas.

 

CAB Plan'i on võimalik laiendada ja kohandada vastavalt töökoja vajadustele. Süsteem sisaldab ka välispartnereid ehk kui töökoda kasutab allhankijaid, kes kasutavad sama tarkvara, siis on võimalik planeerida oma töid läbi ühise süsteemi allhankija tööplaani.

 

CAB Plan Damage Inspection on internetipõhine kahjude ülevaatuse aja broneerimise lisamoodul klientidele.  See võimaldab kliendil töökoja kodulehel ise broneerida aega sõiduki ülevaatuseks.

 

Benefit AS on CAB Group AB  esindaja Eestis, Lätis ja Leedus. Huvi korral võta meiega ühendust: Raul Vello, tel. +372 5225012, e-post: raul@benefit.ee

Vaata lisaks : CAB Group AB