Blowtherm värvimiskambrid


 

Värvimis- kuivatuskambrid sõidu- ja pakiautodele

 

 

CRAM SPEED


Blowtherm värvimiskamber “CRAM SPEED”: standard sisemõõdud 4 x 8 x 2,7m või 4,5 x 8 x 3,0m; neljaosaline autouks sisseehitatud maalriuksega, eraldi maalriuks küljel; galvaniseeritud täisrestpõrand metallsokliga 530mm, kandevõimega 1000kg/ratas; valgustid ülal servades 30 kraadise nurga all ja nurkades kokku 2100W. Lisavarustusena läbisõidetav variant, valgustid seinapaneelides, sisseehitatud vesivärvi kuivatussüsteem, lisasoojussalvesti.

Kütte-ventilatsiooniagregaat: sissepuhkeventilaatorid 2x7,5 kW; väljatõmbe-ventilaatorid 2x7,5 kW; õhuvahetus 36.000 m³/h vr. 500 Pa.; vedelkütuse või gaasipõletiga kuni 400 kW või otsegaasipõletiga kuni 450 kW.

Juhtimine ja ohutus: Digitaalne juhtimispaneel, kõigi töötsüklite kõik parameetrid eelprogrammeeritavad; mootorite juhtimine sagedusmuunduritega; energia-säästureźiim; Smart Cure kiirkuivatussüsteem alarõhuandur; maks. temperatuuri kaheastmeline termostaat; tuletõkke klapid; suruõhu ohutuslülitusklapp kõigile ustele; uksed paanikaavamisega .


Sobib väga suure tootlikkusega ja erinõuetega värvimistöökodadele. 4-mootorised kambrid võimaldavad kiirendada tööprotsessi pea 20%.

 

 

EXTRA SPEED

 

Blowtherm värvimiskamber “EXTRA SPEED”: standard sisemõõdud 4x7x2,7m või 4x8x2,7m; võimalik ka kõrgused 3,0m ja 3,3m, neljaosaline autouks sisseehitatud maalriuksega, eraldi maalriuks küljel galvaniseeritud täisrestpõrand metallsokliga 530 mm, kandevõimega 800kg/ratas; valgustid ülal servades 30 kraadise nurga all ja nurkades kokku 1780 -2100W. Lisavarustusena läbisõidetav variant, valgustid seinapaneelides, sisseehitatud vesivärvi kuivatussüsteem, lisasoojussalvesti.
Lisavarustusena valgustid seinapaneelides. Võimalik paigaldada eraldi kuivatuskamber küljele koos elektriliselt tõstetava vaheukse ja relsisüsteemiga.

Kütte-ventilatsiooniagregaat: sissepuhkeventilaatorid 2x11 kW; väljatõmbeventilaatorid 2x11 kW; õhuvahetus 32.000 m³/h vr. 500 Pa.; vedelkütuse või gaasipõletiga kuni 340 kW või otsegaasipõletiga kuni 350KW.

Juhtimine ja ohutus: Digitaalne juhtimispaneel , kõigi töötsüklite kõik parameetrid eelprogrammeeritavad; mootorite juhtimine sagedusmuunduritega; energia-säästureźiim; Smart Cure kiirkuivatussüsteem alarõhuandur; maks. temperatuuri kaheastmeline termostaat; tuletõkke klapid; suruõhu ohutuslülitusklapp kõigile ustele; uksed paanikaavamisega.
 

Sobib suure tootlikkusega ja kvaliteettööd tegevatele värvimistöökodadele. Meie soovitus Eesti oludes kasutamiseks alates 50 autost kuus.

 

 

NEW WORLD

 

Blowtherm värvimiskamber “NEW WORLD”: standard sisemõõdud 4x7x2,7m; neljaosaline autouks sisseehitatud maalriuksega, galvaniseeritud täisrestpõrand metallsokliga 330mm, kandevõimega 800kg/ratas; valgustid ülal servades 30 kraadise nurga all ja nurkades kokku 1460W. Lisavarustusena valgustid seinapaneelides ja maalriuks küljele.

Kütte-ventilatsiooniagregaat: sissepuhkeventilaator 7,5 kW; väljatõmbeventilaator 7,5 kW; õhuvahetus 24.000 m³/h vr. 500 Pa.; vedelkütuse või gaasipõletiga kuni 269 kW või otsegaasipõletiga kuni 270 kW.

Juhtimine ja ohutus: Osaliselt digitaalne juhtimispaneel, värvimis- ja kuivatus-tsükli kõik parameetrid eelprogrammeeritavad; mootorite täht/kolmnurk start; alarõhuandur; maks. temperatuuri kaheastmeline termostaat; tuletõkke klapid; suruõhu ohutuslülitusklapp kõigile ustele; uksed paanikaavamisega.
 

Sobib kasutamiseks väikesele ja keskmise suurusega värvimistöökodadele. Meie soovitus Eesti oludes kasutamiseks kuni 50 autost kuus.

 

 

Värvimis-kuivatuskambrid raskeveokitele ja bussidele

 

 

 

Kui Sul on vaja värvimiskambrit veoautode, busside, jahtide aga miks mitte ka rongide või lennuki värvimiseks, anna meile teada, koos Blowthermiga projekteerime ja paigaldame Sulle just sellise eeltööala või kambri, mida vajad. Osalise või täispõhjaga, õhuvahetusega 40.000 m3/h kuni 100.000 m3/h, ekstra kõrge, ekstra lai, vahet pole, kõike saab teha ja üles panna. Kui oled otsustanud tõsiselt raskeveokite värvimisega tegelema hakata või on tarvis olemasolevaid seadmeid uuendada ning täiustada, võta telefon ja helista meile. See võib olla parim otsus, mille sa viimase aasta jooksul oled teinud!

 

SÕBRA SOOVITUS: Ärge ostke Hiina, Türgi ja muude selliste maade värvimiskambreid, kus kvaliteetsest autovärvimisest midagi ei teata ja aasta keskmine temperatuur on ca +20 kraadi. Nagu näha need meie kliimas ja nõudmiste juures lihsalt ei toimi ja Teie raha on sama hästi kui maha visatud. Usaldage kogemust ja sisetunnet ning tuhandete proffide poolt heaks kiidetud valikut! Parimaks tõestuseks on üle 50 rahuloleva kliendi Eestis ja seda juba alates aastast 1995.

 

 

 

Seadmete paigaldus

 

Oleme Eestis, Lätis ja Leedus paigaldanud kokku üle 100 Blowthermi seadme, neist üle 50 värvimiskambri. Selline Eesti oludes väga suur paigaldatud seadmete arv on arendanud ka meie meeskonda ning täna oleme valmis pakkuma ja paigaldama Sulle just täpselt sellist lahendust mida Sul vaja on ja seda välgukiirusel. Olgu selleks siis 10 eeltöökohta kõrvuti, kambrid katusel asetsevate seadmeosadega, kokkuehitatud ja läbisõidetavad kambrid, spetsiaalsed kambrid tööstusele või ka lennukite värvimiseks. Meie pakume Sulle lahenduse koos Blowthermi spetsialistidega. Varustame Sinu projekteerijad valmis CAD-joonistega koos eestikeelsete tekstidega ning vajadusel teeme kogu tehnoloogia projekti. Oleme edukalt koostööd teinud NordProjekti, Sweco, Hiieko, Sirkel ja Malli ning AB Ansambel –projeketeerijatega ning oskame Sulle soovitada oma ala parimaid. Meie poolt valmis tehtud tehnoloogiaprojekt koos spetsifikatsioonidega aitab Sul kogu projekti maksumusest säästa 3000-13 000eurot.