BMW uuendas koostööd Standoxiga

Saksamaal, Münchenis baseeruv BMW Group teatas, et on uuendanud oma soovitust kõigile BMW esindustele ja maaletoojatele Standoxi värvisüsteemide kasutamiseks BMW sõidukite remondil.

See uus “approval” jõustus 2012 aasta algusest 33 riigis üle maailma seoses uue globaalse raamlepinguga BMW Group´i ja Standox´i vahel, mis on aluseks edasistele kohalikele lepingutele.
“Meil on väga hea meel selle olulise lepingu sõlmimise ja BMW heakskiidu uuendamise üle, see peegeldab BMW kindlustunnet meie värvisüsteemi ülikõrge kvaliteedi , rahvusvahelise ja kiire tarne ning tipptasemel tehnilise toe koha pealt,” ütles Standox Brand Manager Zvonimir Simunovic.

 

***

 

Standox on Euroopa juhtiv autovärvisüsteemide tootja peakontoriga Saksamaal, Wuppertalis. Standox pakub innovatiivseid ja loodussäästlikke värvisüsteeme kogu maailmas, kokku enam kui 80 riigis. Standoxi põhimõte on üles ehitada pikaajalised partnerlussuhted oma klientidega lähtudes premium -kvaliteediga tootevalikust ja pakkudes väga kõrgel tasemel praktilist tuge. Tehniline heakskiit kõikidelt peamistelt autovalmistajatelt maailmas iseloomustab kõige paremini Standoxi positsiooni autotööstuse juhtiva värvipartnerina. Standox-i kaubamärk annab professionaalsele automaalrile kindlustunde ja tagab alati perfektse lõpptulemuse.

 

Allikas: www.standox.com