Car-O-Liner'i esindus Lätis

Alates aastast 2009 esindame CAR-O-LINER’it lisaks Eestile ka Lätis. Eestis ja Lätis kokku on tänaseks edukalt kasutusel üle 100 Car-O-Lineri seadme, neist ca. 60 kerevenituspinki.


Meie käsutuses on keretöökodade planeerimise tarkvara EC Design, mille abil saame soovitud töökoja valmis joonistada ning 3D Animatsioonina võimaldada oma tulevases töökojas ringi kõndida ning vaadata kuidas lahendus Sulle meeldib. Meie asjatundlik meeskond Eestis ja Lätis on valmis pakkuma ja paigaldama just täpselt sellist lahendust, mida Sul vaja on ja seda välgukiirusel. Olgu selleks siis üks kerge kerevenituspink või kümne töökohaga komplektne keretöökoda “võtmed kätte” põhimõttel. Meie pakume Sulle lahenduse koos Car-O-Liner’i spetsialistidega. Varustame Sinu projekteerijad valmis CAD-joonistega koos eestikeelsete tekstidega ning vajadusel teeme Sulle kogu töökoja tehnoloogia projekti. Oleme edukat koostööd teinud NordProjekti, Sweco, Hiieko, Sirkel ja Malli ning AB Ansambel projekteerijatega ning oskame Sulle soovitada oma ala parimaid. Meie poolt valmis tehtud tehnoloogiaprojekt koos spetsifikatsioonidega aitab Sul kogu projekti maksumusest säästa 50.000-200.000 krooni. Komplektse töökoja projekteerimisel ja sisustamisel aitab meid kõigega, mis ei puuduta kereremonti ja värvimist, oma ala parim spetsialist – Mecro AS.

Kui soovid soetada Car-O-Lineri seadmeid või vajad konsultatsiooni keretöökoja ehitamiseks ja sisustamiseks Lätis, siis pöördu meie poole või võta otse ühendust meie Läti spetsialistiga Edmunds Anteniskis´ga. E-post: Edmunds.Anteniskis@autopalete.lv