Pininfarina kasutab Standoxit

Kuulus Itaalia autodisainer Pininfarina kasutas Standoblue värvisüsteemi oma uue Cambiano ideeauto pinnakattena. See vaimustava kujuga hübriidsõiduk on kaetud eksklusiivse briljant-halli värviga, mis valguse langedes kere kontuuridele muutub veetlevalt sinakaks, tuues välja auto kere ilu.

Standoxi poolt väljatöötatud spetsiaalne Standoblue-baasvärv tagab perfektse tulemuse, säravad värvitoonid ja suurepärase viimistluse alati, olenemata töötingimustest, kliimast või aluspinnast.

See ideeauto oli üks peamistest tõmbenumbritest 2012 aastal Genfi Automessil. Veatu viimistlus Standoblue teostuses sobis suurepäraselt auto juures kasutatud erakordse tehnoloogia,  materjalide ja disainiga. Cambiano on valmistatud täielikult süsinikkiust ja alumiiniumist ning selle jõuallikaks on hübriidajam. Neli akupaketti võimaldavad autoga matkata kuni 800 kilomeetri kaugusele ja nende laadimiseks on auto varustatud 50 kW turbiinmootoriga, mis sõidu ajal akusid laeb. Hübriidauto on võimeline ka puhtalt elektrimootoriga sõitma kuni 205 kilomeetrit. Kuid küsimus pole mitte ainult säästlikus liikumises. Cambiano pakub midagi just neile, kes soovivad ka tõelist sõiduelamust – auto maksimumkiirus ulatub Sport-seades üle 250 km/h. Samaväärselt suursugune on ka auto interjöör, mille põrandad ja uste polstripaneelid onkaetud ehtsa tammepuuga, mis pärineb Veneetsia laguunis aastaid vee all olnud tammepostidest ja on erimenetlusel töödeldud auto sisemusse sobivaks.

 

 

***

 

Standox on Euroopa juhtiv autovärvisüsteemide tootja peakontoriga Saksamaal, Wuppertalis. Standox pakub innovatiivseid ja loodussäästlikke värvisüsteeme kogu maailmas, kokku enam kui 80 riigis. Standoxi põhimõte on üles ehitada pikaajalised partnerlussuhted oma klientidega lähtudes premium -kvaliteediga tootevalikust ja pakkudes väga kõrgel tasemel praktilist tuge. Tehniline heakskiit kõikidelt peamistelt autovalmistajatelt maailmas iseloomustab kõige paremini Standoxi positsiooni autotööstuse juhtiva värvipartnerina.  Standox-i kaubamärk annab professionaalsele automaalrile kindlustunde ja tagab alati perfektse lõpptulemuse.

www.standox.com

www.pininfarina.it/it/cambianoFotod: Standox GmbH
Allikas: www.standox.com