Samm-sammult õige värvitooni poole – Standox Color Tools

Autole täpselt sobiva värvitooni kindlakstegemine ja segamine on alati olnud küllalt aeganõudev protsess.

See keerukas tööetapp on nüüd palju mugavamaks muutunud automaalritele, kes kasutavad Standoxi professionaalseid Värvitooni Tööriistu. Standoxi suurepärased Color-Box värvinäidised, mis on värvitud pihustades õige Standohyd, Standoblue või Standofleet värvidega on täienenud moodsate digitaalsete töövahenditega nagu seda on Standox Genius spektrofotomeeter, uuendatud värvitooni tarkvara Standowin ja kiire On-Line Standox Color-Search otsingumootor, mis on lingitud otse Wuppertali kesk-andmebaasi. Selle tulemusena saavad värvitöökojad kasutada uuel tasemel olevat valikut tööriistu õige tooni leidmiseks ja jõuda tulemuseni mitu korda kiiremini kui veel mõne aasta eest.

Lisaks võimalusele tagada täpne ja kiire toonisobivus värvitava autoga, pakuvad uued digitaalsed töövahendid ainulaadset võimalust spetsiaalselt toonitud või korrigeeritud värviretseptide ja lisainfo säilitamiseks, süstematiseerimiseks ja uuesti kasutamiseks. Tarkvara on võimalik kasutada ka kuluarvestuse, analüüsi ja kontrolli alusena ning võimalikud on erinevad network-lahendused.

Standox Värvitooni Tööriistad on täiuslik ja hetkel parim valik vahendeid kiireks värvitooni ja vastava retsepti leidmiseks olenemata sellest kas tegu on ilma koodita sisepinna värviga (siin on abiks uus Standox Accent-Color Box) või aja jooksul pleekunud vanasõiduki värviga (mida on võimalik mõõta otse Genius-spektromeetriga ja tulemuse alusel saada sobiv retsept Standowin tarkvara abil paari minuti jooksul). Uued värvitoonid, mis tulevad turule enne järgmise Standowin-programmi uuenduse saabumist, leiavad lahenduse kasutades Standox On-Line Värvitooniotsingut. Ja vajadusel saab alati abi kohaliku Standox-esinduse hästikoolitatud ja professionaalselt meeskonnalt!

 

Allikas: www.standox.com

 


Vaata lisaks Standox Värvitooni tööriistad