Standofleet Veokite ja Busside Värvitooni Tööriistad

Usaldusväärne, kindel, efektiivne ja kokkuhoidlik – need on nõuded,  mida esitatakse autovärvitöökojas värvisüsteemile õige värvitooni leidmiseks.

Meil Standoxis on see oluline mitte ainult sõiduautode vaid ka pakiautode, veokite ja busside värvimisel. Lisaks kvaliteetsele veokite värvisüsteemile Standofleet, pakub Standox maalritele täiuslikku komplekti tööriistu ja vahendeid, et leida vajalik värvitoon kiiresti ja täpselt. Elektroonilised abivahendid on eriti suurt populaarsust kogunud just raskeveokite värvitoonide leidmisel ja segamisel. Lisaks suurepärasele kromaatiliselt järjestatud Standofleet Color Boxile, milles sisalduvad nüüd ka mattide värvide näidised, pakub Standox kiireks õige tooni leidmiseks ka viimase põlvkonna spektrofotomeetrit Genius+. Elektroonilised abimehed – Standowin tarkvara ja lihtne ning kiire On-Line otsingumootor täiendavad suurepäraselt Genius-spektromeetrit ja võimaldavad sobiva värvitooni retsepti leida ning värvi segada mõne minuti jooksul ja minimaalse vaevaga.


Pole vahet kas sõidukil olev värvitoon määratakse automaalri poolt kasutades Genius-spektromeetrit ja Standowin tarkvara või otsitakse sobiv toon Standofleet Color Boxi abil ning vajadusel toonitakse kasutades Standofleet Color Poster toonimisabi – mõlemad võimalused toetavad teineteist ja moodustavad parima võimaliku koosluse, mida sobivalt omavahel kombineerida. Veokite ja busside värvimisel on käes uus ajajärk – saab keskenduda sellele, et töö võimalikult kiiresti ja kvaliteetselt valmis saaks kuna õige tooni leidmisega enam muret pole.

Oleme andnud välja kaks uut broźüüri, et jagada värvitöökodadele vajalikku infot olemasolevate Standofleet –tööriistade kohta, mis neid õige tooni valikul aidata saavad. “Step by step to the right color. Standofleet Color Tools” pakub kokkuvõtlikku ülevaadet erinevatest tööriistadest ja vahenditest ning teine broźüür “Standofleet. The Color poster for correct tinting" näitab, kuidas saab toonida Standofleet-värve kasutades abiks Standofleet Color Poster toonimisabi.

 

Allikas: www.standox.com