Standox on MERCEDES GP PETRONAS Vormel 1 Meeskonna partner

MERCEDES GP PETRONAS Vormel 1 Meeskond usaldab Standox'it, kui tegu on nende võistlusautode värvimisega.

“Hõbenoolte” värvkatteks vajalikud tehnoloogia ja materjalid tulevad 2011. aasta hooajaks Saksa värvitarnijalt, kes on MERCEDES GP PETRONAS-I poolt valitud ametlikuks Meeskonna Tarnijaks (“Team Supplier”). Vormel 1 meeskonnad esitavad eriti kõrgeid nõudmisi oma võistlusautode värvkattele ja Standox'i uus Standoblue-värvisüsteem vastab neile nõudmistele suurepäraselt ning tagab “Hõbenoolte” suurepärase väljanägemise, tähelepanu rahvusvahelise meedia ja fännide poolt. Lisaks saavutatakse Standox'i värvidega tugev, läikiv ja vastupidav pinnaviimistlus, mis säilib ka nii ekstreemsetes tingimustes kui seda on Vormel 1 võistluste sõidud. Standox'i inesenerid on välja töötanud värvisüsteemi, mis võimaldab värvitooni suurepärase katvuse ka väga õhukeste kinhtide korral, tagades nii olulise auto võistluskaalu kokkuhoiu.


Standox-i ja MERCEDES GP PETRONAS-i vaheline leping sisaldab aga palju enamat kui materjalide ja tehnoloogia tarne meekonna võistlusautode ning hooldusmasinate tarvis. Standox on välja töötanud spetsiaalse tehnilise koolituse programmi, mis võimaldab meeskonnal võidusõitude vahel auto värvkatet uuendada otse võistluspaigal. Standoxi spetsialistid on hästi ette valmistatud väljakutseteks, mida esitab autode värvimine Vormel 1 maailmas ja võistluste keskkonnas. Firma töötab välja ja arendab jätkuvalt uut eriefektvärvide sarja “Exclusive Line XL”, unikaalset valikut värvitoone, mis vastavad kõige nõudlikumate klientide personaalsetele vajadustele.

Standox Brand Manager Zvonimir Simunovic ütleb: “Me oleme tohutult uhked, et meie värvisüsteemi kvaliteet on saanud nii kõrge tunnustuse MERCEDES GP PETRONAS Vormel 1 Meeskonna poolt, seda eriti arvestades ,et Vormel 1 autodel kasutatavad värvid peavad vastama eriti rangetele nõuetele ja standarditele. Oleme õnnelikud, et saame anda oma panuse järgmisele edukale Saksa “Hõbenoolte” meeskonnale!”

 

***


Standox on Euroopa juhtiv autovärvisüsteemide tootja peakontoriga Saksamaal, Wuppertalis. Standox pakub innovatiivseid ja loodussäästlikke värvisüsteeme kogu maailmas , kokku enam kui 80 riigis. Standoxi põhimõte on üles ehitada pikaajalised partnerlussuhted oma klientidega lähtudes “premium” -kvaliteediga tootevalikust ja pakkudes väga kõrgel tasemel praktilist tuge.

Tehniline heakskiit kõikidelt peamistelt autovalmistajatelt maailmas, iseloomustab kõige paremini Standoxi positsiooni autotööstuse juhtiva värvipartnerina. Standox'i kaubamärk annab professionaalsele automaalrile kindlustunde ja tagab alati perfektse lõpptulemuse. 

 

Allikas: www.standox.com