Standox Special Color News - mida tähendavad värvide nimed

Autode värvitoonide nimed nagu "Arabesque Silver" või "Pannacotta" mängivad olulist rolli auto imago kujudamises ja kujunemises. Need nimed rõhutavad iga mudeli personaalset stiili ja disaini.

Nüüd on Sul võimalik täpsemalt teada saada millest pärinevad värvitoonide nimed, kasutades meie uut “Special Color News” infot. Standoxi disainieksperdid koostasid huvitava valiku põnevatest värvinimedest ja nende tähendustest ligi 250´le erinevale evärvitoonile. Tulemuseks on koond võimalikest tooninimede seletustest, jagatuna 18 kategooriasse. Valikust leiad näiteks värvitoonid, mille nimed on inspireeritud kuulsatest ehitistest, näiteks “Pantheon Grey” (Pantheoni Hall, nimetatud kuulsa Rooma muinastempli järgi) või värvid mis on nime saanud jõgedelt või saartelt, nagu “Potomac Blue” (Potomaci Sinine, saanud oma nime tuntud Potomaci jõe järgi, mis voolab USA-s läbi Washington D.C. ) või “Zanzibar Gold”  (Zanzbari Kuldne - Zanzibar on imeilus saar Aafrika Lääneranikul). Standox Special Color News on peegeldus värvidisainerite loovusest ja inspiratsioonist. Iga värvitooni nimi (koos vastava autovalmistaja nime ja värvikoodiga) on nähtav koos foto ja digitaalse värvitooni näidisega Standox´i elektroonilises värvisegamistarkvaras Standowin.

Standowini kasutajad saavad lihtsalt valida programmist neile meeldiva värvi retsepti ja kohe segada neile vajaliku koguse värvi äärmiselt täpse toonisobivusega.
Standox Special Color News on valmis allalaadimiseks Internetist pdf.failina. www.standox.com/color-news.

 

***


Standox on Euroopa juhtiv autovärvisüsteemide tootja peakontoriga Saksamaal, Wuppertalis. Standox pakub innovatiivseid ja loodussäästlikke värvisüsteeme kogu maailmas, kokku enam kui 80 riigis. Standoxi põhimõte on üles ehitada pikaajalised partnerlussuhted oma klientidega lähtudes premium - kvaliteediga tootevalikust ja pakkudes väga kõrgel tasemel praktilist tuge. Tehniline heakskiit kõikidelt peamistelt autovalmistajatelt maailmas iseloomustab kõige paremini Standoxi positsiooni autotööstuse juhtiva värvipartnerina. Standox-i kaubamärk annab professionaalsele automaalrile kindlustunde ja tagab alati perfektse lõpptulemuse.
 

Allikas: www.standox.com