Standox tarnib tippkvaliteediga värve tipptasemel autodele

Belgia luksuslimusiinide ehitaja CARAT Duchatelet, kasutab  Standox autovärve.

Kui James Bond oleks tegelikult olemas, siis ilmselt kasutaks ta oma igapäevasteks sõitudeks autot, mille on valmistanud CARAT Duchatelet, Belgia lukslimusiinide ehitaja. Ja see auto oleks loomulikult värvitud Standox-i värvidega. Üldsuse eest hästi peidetud asukohaga firma on keskendunud luksusautode ümberehitamisele. Nende valik hõlmab paemiselt erinevaid Maybach, Rolls Royce, Mercedes AMG ja Bentley mudeleid. Küllalt palju ehitatakse umber ka Toyota ja Range Roveri maastureid. Lisaks oma muljetavaldavale väljanägemisele pakuvad CARAT´i poolt ümberehitatud sõidukit ka parimat võimalikku ohutust ja kaitset oma väärtuslikele sõitjatele. Ilmselt see ongi põhjuseks miks CARAT on soomustatud autode valmistamisel maailma turuliider.

Innovatiivne tehnoloogia ja maksimaalne mugavus on samuti osa komplektist. “Meie valmistatud sõiduk vastab kõigile meie klientide nõudmistele – alates pöörlevatel alustel istmetega soomustatud sõiduautost ja lõpetades keerukate sisseehitatud multimeedia- seadmetega limusiinidega” ütleb Patrick André, CARAT´i sisseostujuht. “Kõik autod, mis lahkuvad meie tehasest on ainulaadsed, täiuslikult kaitstud ja unikaalse ehitusega”.

Firma tehas Belgias, Liége´i linnas annab tööd 150-le inimesele. Kõik vajalikud tööd tehakse 10,000 m2 suuruses tehases, kaasa arvatud autovalmistajalt saabunud sõiduki osandamine, uue disaini ja lahenduste projekteerimine, tehniliste lisaseadmete paigaldus, lõplik viimistlus ja komplekteerimine. Iga tööetapp ja isegi töövõte on standardiseeritud nii palju kui võimalik, samas on protsess siiski piisavalt paindlik, et võimaldada individuaalsete lahenduste kiiret sisseviimist.

On iseenesestmõistetav, et iga sõiduk, mis lahkub CARATI´i tehasest on viimistletud parima olamasoleva tehnoloogiaga ning peab välja nägema veatu – parem kui autotehasest! Perfektset pinnaviimistlust pole aga nende autode korral kuigi lihtne saavutada, sest soomustatud autod kujutavad endast suurt probleemi värvimisel ja eriti kuivatusel, kuna paks soomuskiht vajab värvimisel tavapärasest erinevaid parameetreid.

Sellega on CARAT´i 40 maalrit hästi kursis. Kõik sõidukite osad värvitakse alati eraldi, enne kui auto lõplikult koostatakse ning mingit vahet erinevate detailide viimistluse kvaliteedis ei tohi loomulikult olla. Nii kõrged nõudmised ei esita väljakutset mitte ainult maalrite oskustele vaid nõuavad ka parima olemasoleva värvisüsteemi kasutamist. See on põhjuseks miks CARAT kasutab ainult Standox-i materjale ja värve juba mitu viimast aastat. “Standoxi värvidel on väga hea katvus, läige ja pihustatavus ning isegi paksude kihtide korral ei teki järelkuivamise või muid probleeme,” ütleb maalrite meister Jean Paul Delayer.

“Pikendatud limusiini värvimiseks kulub meil umbes 10 kuni 12 liiitrit baasvärvi. Ja kuskil 10 liitri ringis lakki,” seletab Patrick André. CARAT ostab vajalikud kogused värvi juba valmissegatuna Standoxi diileri, Abbiusi käest. Joseph Brucculeri ja tema professionaalne meeskond Abbiusist on alati valmis vastama kõigile keerukatele küsimustele olgu siis tegu teynilise küsimusega või uue tehnoloogia väljatöötamisega.

“ Kui meie kliendi autole tekib hiljem kriim või mõni muu vigastus, siis meie meeskond läheb kliendi juurde ja remondib tekkinud vea. Oleme väga uhked, et suudame pakkuda sellist ülamaailmset teenust,” ütleb Patrick André. Tellimused autodele tulevad üle kogu maailma, hetkel ca. 80% on pärit Lähis-Ida riikidest.

 

***

 

Standox on Euroopa juhtiv autovärvisüsteemide tootja peakontoriga Saksamaal, Wuppertalis. Standox pakub innovatiivseid ja loodussäästlikke värvisüsteeme kogu maailmas , kokku enam kui 80 riigis. Standoxi põhimõte on üles ehitada pikaajalised partnerlussuhted oma klientidega lähtudes “premium”-kvaliteediga tootevalikust ja pakkudes väga kõrgel tasemel praktilist tuge.

Tehniline heakskiit kõikidelt peamistelt autovalmistajatelt maailmas iseloomustab kõige paremini Standoxi positsiooni autotööstuse juhtiva värvipartnerina. Standox'i kaubamärk nnab professionaalsele automaalrile kindlustunde ja tagab alati perfektse lõpptulemuse. 

Allikas: www.standox.com