Uus Standowin-funktsioon: vajaliku värvikoguse soovitus (Volume suggestion)

Alates Standowin värvisegamistarkvara uuendusest 3/2010 lisandub tarkvarale uus funktsioon - Standox soovitab automaalrile õige koguse värvi auto või auto osa värvimiseks.

Alates Standowin värvisegamistarkvara uuendusest 3/2010 lisandub tarkvarale uus funktsioon – Standox soovitab automaalrile õige koguse värvi auto või auto osa värvimiseks. Sellega on Standox vastanud paljude kasutajate soovile saada abi arvutist et veelgi täpsemalt kalkuleerida konktreetse töö jaoks vajalikku värvimaterjali kogust ning seeläbi muuta materjalide kasutust efektiivsemaks, vähendades asjatult segatud värvi hulka ja ülejääke. Tulemuseks on nii rahaline kokkuhoid kui oluline looduse reostamise vähendamine. Uus funktsioon on eriti kasulik automaalritele, kelle kogemused on vähesed või, kes on siirdunud kasutama Standoxi materjale, olles enne seda töötanud madalama klassi toodetega, mille katvus pole nii hea ning harjumusest segatakse sama suuri koguseid ka Standoxi-süsteemist. Standowin programm genereerib automaatselt peale värvitavate auto osade ning värvitooni valimist soovitatava värvikoguse. Programmi teeb unikaalseks võimalus vastavalt kasutatavale pihustustehnikale ja seadmetele automaatselt pakutavaid koguseid korrigeerida ning teha seda nii, et edaspidi see korrektsioon ka alati arvesse võetakse. See annab automaalrile unikaalse tööriista, mida on võimalik sobitada tema harjumuste ja tavadega. Lõpptulemuseks on veelgi täpse kogus värvi konkreetse töö jaoks ning suurem kokkuhoid.

Standowin Värvitooni Tarkvara – nii nagu ka Genius spektromeeter ning aega säästev Standox Online retseptiotsing – on oluline osa digitaalsest „tööriistade komplektist“ koondnimetusega „Standox Color Tools“. Koos igale maalrile tuntud Color Box – värvitooninäidiste komplektide ning Color Poster – toonimisplakatitega moodustavad need kokku kõige täiuslikuma värvitoonide identifitseerimise, segamise ja info säilitamise paketi, mida professionaalsel automaalril vaja on. Kõik „Standox Color Tools“ osad on üksteisega sujuvalt ühilduvad ning tänu sellele on just Sinu töö jaoks vajaliku värvitooni leidmine võimalikult kiire, efektiivne ning usaldusväärne.

***

Standox on Euroopa juhtiv autovärvisüsteemide tootja peakontoriga Saksamaal, Wuppertalis. Standox pakub innovatiivseid ja loodussäästlikke värvisüsteeme kogu maailmas , kokku enam kui 80 riigis. Standoxi põhimõte on üles ehitada pikaajalised partnerlussuhted oma klientidega lähtudes premium - kvaliteediga tootevalikust ja pakkudes väga kõrgel tasemel praktilist tuge. Tehniline heakskiit kõikidelt peamistelt
autovalmistajatelt maailmas iseloomustab kõige paremini Standoxi positsiooni autotööstuse juhtiva värvipartnerina. Standox-i kaubamärk annab professionaalsele automaalrile kindlustunde ja tagab alati perfektse lõpptulemuse.

www.standox.com