STANDOX EXCLUSIVE LINE

 

 

1990-ndate aastate keskel tõi Standox esimesena turule Exclusive Line värviseeria, et propageerida enneolematu efektiga värvitoonide ideed limiteeritud tooteseeriates. See tooteliin on arenenud edasi ning neli viimast Exclusive Line värvitooni kajastavad suurepäraselt hetketrendi erivärvide maailmas.

 

Exclusive Line pakub individualistidele, autofännidele ning nõudlikele klientidele innovatiivseid ideid läbi professionaalselt disainitud erivärvitoonide koos tehnilise know-how´ga. Soovid omandada uusi nippe ja võtteid erivärvide kasutamiseks ning harrastusautode disainvärvimiseks või otsid lihtsalt inspiratsiooni, siis vaata meie Standothek raamatute sarja üht huvitavaimat väljaannet -Standothek “Paint and Design". Siit leiad rohkete piltidega ning detailsete tööprotsessi kirjeldustega raamatu.
 
Standox Exclusive Line värvid, mida oleme tutvustanud  alatest  2004. aastast – Atlantis Blue, Miami Mint, Red Rocket ja  Blue Flame, on juba keskkonnasäästlikud vesipõhised baasvärvid.

 

 

 


MIAMI MINT

"Some like it cool".


Nagu parim kokteil kuumal suvel – värske ja “cool”. 
Olenevalt vaatamisnurgast, muudab Miami Mint salapäraselt oma värvust erinevatest heleda sinise-rohelise toonidest läbi delikaatselt sädeleva türkiisi kuni muutub lõpuks mahedaks, värskeks ookeanisiniseks.
 
Selle Exclusive Line värvi toon säilitab oma briljantse sära ja muutuva efekti isegi siis, kui päike on hetkel pilve taga. Seda tänu uuele tehnoloogiale – kõrgpeegeldavale pigmendile. Miami Mint on ka järjekordne Standox Exclusive Line seeria vesipõhine erivärvitoon, mis ei kahjusta ümbritsevat keskkonda sugugi nii palju kui traditsioonilised, lahustipõhised disainvärvid, kuid tagab samas perfektse tulemuse!

 

   


ATLANTIS BLUE

Inspireeritud voolava vee jõust


Mere vaikne kohin ja selle maagiline mõju on suurepäraselt tabatud uue Exclusive Line seeria värvitooniga - Atlantis Blue.
 
Selle värvitooni nüansid saavad alguse sinise ookeani sügavustest ning peegeldavad mere erinevaid värve, alates sügavsinisest, peaaegu mustast alatoonist ning muutudes siis läbi säravrohelise vee tooni kirkaks akvamariinsiniseks.
Nii tekib väga huvitav, pideva muutumise efekt ning Atlantis Blue värviga värvitud auto näeb eriti kaunis välja ka pilves ilmaga.
 
Atlantis Blue oligi esimene Exclusive Line seeria vesipõhine värv, mis ei kahjusta ümbritsevat keskkonda sugugi nii palju kui traditsioonilised, lahustipõhised disainvärvid, kuid tagab samas perfektse tulemuse.

 

 

 


RED ROCKET

Punane tulevärk


Red Rocket korraldab vaatajatele suurepärase tulevärgi, pildudes nende poole kordamööda ja üheskoos punaseid, kuldseid ja pronksikarva sähvatusi.
 
Olenevalt vaatenurgast, muutub selle unikaalse eriefektvärvi toon tulekarva oranźist põletavaks sügavpunaseks ning lõpuks meenutab loojuva päikese kaunist sära õhtusel mererannal.

Tänu oma spetsiaalsele kõrgpeegeldavale pigmendile hurmab Red Rocket värvitooniga kaetud möödatuhisev auto möödujad iga ilma korral.

Ka see eriefektvärv onStandohyd Baasvärv ning pakub seega sama keskkonnasõbralikku lähenemist ja kasutusmugavust, mida koged iga päev oma töökojas Standohyd materjale kasutades.

 

   


BLUE FLAME

Paneb pead pööritama


Müstiline värviefekt – kuidas on see üldse võimalik!? Värv, mis muutub murdosa sekundiga soliidsest sügavsinisest vallatuks ja trendikaks rohekaks kuldseks – see on uskumatult kaunis "Blue Flame", kõige uuem Standoxi Exclusive Line sarja värv.
 
Sinine eriefektvärv õigustab oma eksklusiivset nime täielikult. Olenevalt sellest, millise nurga alt autole läheneda muutub sõiduk nagu imeväel kirkast sinisest tumedaks, peaaegu mustaks ning seejärel ootamatult säravaks, sügavroheliseks, kuldse alatooniga tulevärgiks. Kui valgus muutub, muutub ka auto olemus ainult sellele värvile omasel müstilisel ning ettearvamatul moel.

Mida kauem Sa vaatad, seda enam uusi nüansse ja ootamatuid toonimuutusi suudad avastada!