Praktilised nõuanded

 

 

Standox annab automaalritele teadmised ja oskused
 

Siin on meie unikaalne raamatukogu professionaalsele automaalrile ja värvitöökoja juhile – valiku olulisi teadmisi ja oskusi autovärvimisest saad Standoxi Sthandothek-raamatute seeriast. Standothek koondab nii põhiteadmisi kui ka spetsiifilisi oskusi ja nõuandeid ning on asendamatu abimees igale endast lugupidavale autovärvitöökojale – nii suurele kui väiksele. 
 

 

Meie fookus on alati teemadel, probleemidel ja lahendustel, millega automaalrid iga päev kokku peavad puutuma.
 

STANDOTHEK RAAMATUD


 
 
 


MIS MATERJALIST SEE KAPOTT ON?


Veatu lõpptulemus algab perfektsest ettevalmistusest.
Iga ümbertegemine maksab raha - siin ei tasu eksida!Detailide ja auto pindade ettevalmistus on värvimisprotsessi lahutamatu ja igapäevane osa.
Siiski võib tekkida mitmeid probleeme kui valmistusmaterjale, pinna omadusi ja/või seisukorda on valesti hinnatud. Seda juhtub kahjuks küllalt sageli isegi aastaid ametis olnud automaalritel, kelle jaoks on ju tegu igati rutiinse tegevusega.

 

Auto kere materjalide määramine ja sobiva tehnoloogia valik.


Autotootjad kasutavad tänapäeval autokerede valmistamisel laia valikut metalle ja plaste. Iga materjal vajab aga erinevat eelkäsitlust ja puhastusmaterjale.

Täpsed teadmised erinevate materjalide omadustest ja eripäradest on muutunud ülimalt tähtsaks, vastasel juhul muutub nende edasine käsitlemine lihtsalt õnne- mänguks.


Remondiprotsess samm-sammult