car-o-liner autokere mõõdusüsteemid

 

 

 Car-O-Liner PointX 


Kiire ja täpne 3D mõõtesüsteem

 

PointX™ uue põlvkonna tehnoloogial baseeruv kerge, täpne ja lihtsalt kasutatav mõõteriist ja Vision2 PointX tarkvara kombinatsioonis maailma kõige ulatuslikuma sõidukite andmebaasi Car-O-Data'ga, annab kokku taskukohase diagnostilise mõõtesüsteemi.

 

 
PointX omadused ja eelised:

·       ergonoomiline ja kerge süsinikkiust teleskoop-konstruktsioon;

·       Bluetooth andmevahetus muudab töötamise Vision2 – PointX tarkvaraga lihtsaks;

·       automaatne kõrguse arvestamine ja eelseadistatud tarkvara kiirendab mõõtmisprotsessi;

·       lihtsalt omandatav, protsessile orienteeritud kasutajaliides;

·       kasutajasõbralik, ühe käega tegutsemine tänu magnetkinnitusele;

·       kere ülaosa punktist-punkti mõõtmise võimalus;

·       elektrooniline dokumenteerimine raportite trükkimise võimalusega;

·       ligipääs Car-O-Data mõõteandmetele - üle 7 000 PointX-i jaoks mõõdistatud sõiduki;

·       ühilduv Car-O-Tronic elektroonilise mõõtesüsteemi adapteritega.

 

 

              

 

Car-O-Tronic Vision X3

 

Elektrooniline 3D mõõdusüsteem võimaldab kindlaks teha, kui suured on auto strukturaalsed (kandevkere osa) vigastused tegelikult ning hinnata remondi tegelik maksumus juba enne remondi juurde asumist. Välisest ilust olulisem on taastada algsesse mõõtu kere kandevkonstruktsioon, vastasel juhul ei pruugi turvaelemendid (leevendusvoldid, jäik kesktunnel jms.) oma funktsiooni täita ning inimene saab järgmises avariis kas rohkem kannatada või kaotab hoopiski elu.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Car-O-Tronic Classic

 

Classic mõõdusüsteem aitab Sind kogu remondiprotsessi käigus - alates vigastuste suuruse kindlakstegamisest, venitusprotsessist kuni lõppkontrolli ja aruannete väljatrükini. Tugev konstruktsioon ja kasutajasõbralik arvutiprogramm teevad kiireks nii suure kui väikse vigastuse remondi. Süsteem on varustatud maailma suurima auto keremõõtude andmebaasiga ja ühilduv mistahes kerevenituspingiga.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SÕBRA SOOVITUS: Ärge ostke Hiina, Türgi ja muude kahtlaste maade elektroonilisi autokere mõõteseadmeid, sest võite pahasti petta saada. Kahjuks tuleb siinkohal tunnistada, et ka mõned Itaalia tootjad pole patust puhtad. Tihti osutub ca 7 500.- eurot maksnud seade lihtsalt ilusaks kastiks ja kasutada seda keegi ei taha, kuna seadmest on rohkem tüli kui kasu. Sinu raha on sama hästi kui maha visatud ja ega Sa kõva häälega tunnistada ei julge, et vale ostu tegid. Kui keegi näitab meile kuidas edukalt, kiiresti ja vigadeta mõõta auto kere näiteks Termomeccanica või Spanesi “3D mõõtesüsteemiga”, siis kingime talle Car-O-Lineri mütsi ja ühepäevase kruiisi Rootsi. Usaldage kogemust ja oma sisetunnet ning tuhandete proffide poolt heaks kiidetud valikut! Parimaks tõestuseks on alati rahulolevad ja tunnustatud kasutajad.