CAR-O-LINER KEREVENITUSPINGID


 

Car-O-Liner  Q42

 

Q42 on ehitatud optimeeritud platvormile ja kätkeb endas nii väikse kui ka suure kerevenituspingi parimad omadused. Tänu auto kiirele kinnitamisele pinki on lihtne fikseerida auto kosmeetiliste remontide tarbeks ning võimas 10T poom koos kõigi „suure pingi“ rakistega võimaldab teha ka suuri strukturaalseid remonte lühima ajaga. See annab parima hinna-kvaliteedi suhte ning kiire tasateenimise investeeringult.
 

  • Sõidukeid on võimalik mõõta nii kinnitustesse fikseeritult kui ka lihtsalt rampidele veeretatuna.
  • Smart-kinnitused teevad auto fikseerimise pinki lihtsaks ja turvaliseks.
  • Automaatne kallutusfunktsioon ja muudetava laiusega ning kergesti eemaldatavad alumiiniumist pealesõidurambid teevad juurdepääsu auto alla nii mõõtmiseks kui ka remondiks väga lihtsaks.
  • 10T poom võimaldab Q42-l hakkama saada mistahes avariiga.

 

 

 

 

 

 

CAR-O-LINER BenchRack 5000 ja 5500


BenchRack on Car-O-Lineri valikus kõige võimsam  kerevenituspink, mis on mõeldud keskmiste ja suurte avariide remondiks. Võimas 4,2T tõstuks võimaldab töötada nii džiipide kui ka mikrobussidega. Samas on mugav teaostada ka kosmeetilisi remonttöid. Revolutsiooniline kallutusfunktsioon võimaldab ohutult peale sõita ka kõige madalama autoga (nt. Lamborgini). Hüdrauline tõstuks koos eemaldatavate pealesõidurampidega teeb töö tegemise ja ligipääsu auto alla eriti lihtsaks. BenchRack on kerevenituspink neile, kes hindavad auto kiiret pinki kinnitamise võimalust, remondi kiirust ja töö mugavust. Samuti ka neile, kes hoolivad töö efektiivusest.

 
 

 

 

 

CAR-O-LINER SPEED

 

Universaalne kerge kerepink - komplekteerimistõstuk ühes!

CAR-O-LINER SPEED on suurepärane kerge plekksepp-komplekteerija töökoht. See on ainus pink, mida saab kasutada nii täiskõrguses (1800 mm) 2,5 tonnise käärtõstukina kui ka kergete ja keskmiste avariide korral universaalse venituspingina kõikide automarkide korral. Kiireima auto paigaldusega kerge kerepink, otse pealesõidetav (alumises asendis kõrgus vaid 100 mm!) või uputatav põrandasse. Tõstekäppade abil tõstetakse auto sobivale töökõrgusele, karbikinnitused koos kanduritega on kiiresti paigaldatavad ning üles-alla reguleeritavad pneumo-mutrikeeraja ühe vajutusega. Tänu sellele fikseeritakse auto pinki 5-7 minutiga! Spetsiaalne 5T tõmbejõuga poom koos allatõmbeplokiga on  180º külgsuunas liigutatav ning paigutatav nii pingi otsa kui ka külgedele.

 

 

 

 

 


KATALOOGID:

Kerevenituspinkide komplektid

Mercedes Benz komplektid

Volkswagen - Audi komplektid

Car-O-Liner kerevenituspinkide lisavarstus