3M autopahtlid

 

 

 

3M™ Dynamic Mixing süsteem

- Vähenevad kordustööd, tänu õhumullideta pahtlipinnale.
 

- Väheneb ülejääkide kogus, tänu võimalusele püstolist välja lasta vajalik kogus pahtlit.
 

- Tänu otsikutele, mis segavad Teie eest valmis õige kontsentratsiooniga pahtli, tõuseb ka töö
   produktiivsus.


 

 

 

Kõrgkvaliteetne kerepahtel

Kõrgkvaliteetne kerepahtel 50597 on mõeldud jahedasse keskkonda ja tööprotsessi, kus on vajalik kiire kuivamine. Alternatiivina on olemas ka kõrgkvaliteetne kerepahtel 50598, mis on mõeldud soojemasse keskkonda või tööprotsessi, kus on vajalik aeglane kuivamine. Mistahes pahtli valikul võite olla kindel, et lõpptulemus on kvaliteetne, õhumullivaba ja kergesti lihvitav.

 

 

 

Pahtlipüstol

3M pahtlipüstoli saab väga lihtsalt ühendada Teie töökoja pneumaatilise suruõhusüsteemiga. Püstol on ergonoomilise disainiga, alati valmis välja laskma segatud pahtlit. Püstol on pika elueaga ja peab hästi vastu tugevale töökoormusele.

 

 

 

Kassetid

Tänu sellele, et pahtlit saab püstolist välja lasta kindla koguse, väheneb märgatavalt pahtli raiskuminev osa – lihtsalt suuna püstol pinnale, kuhu pahtel läheb ja lase välja täpselt selline kogus, nagu vaja. Kergesti loetav mõõdik näitab täpselt ära, kui palju on pahtlit kassetti alles jäänud.

 

 

 

Segamisotsikud

Igakordne perfektne koostise suhe! Innovatiivne segamisotsik väldib pahtli ja kõvendi kokkusegamisel ülekatalüseerimist, ennetades sellega kuivamisest tekkivaid probleeme. Tänu sellele, et õhk ei tungi pahtli tootmise ja ka pahtli ning kõvendi segamise ajal koostisesse, eemaldab see igasuguse õhumullide tõttu pinnaaukude tekkimise võimaluse.