3M autotooted

 

 

 

3M on üle maailma tuntud oma kvaliteetsete ja innovatiivsete toodete ning süsteemide poolest, mis muudavad auto kereremonditööd kiiremaks, mugavamaks ja efektiivsemaks kõigis remonditööde etappides tagades töö laitmatu tulemuse.

3M laias kõrgkvaliteetsete toodete valikus on abrasiivid, teibid, liimid ja spetsiaalmaterjalid erinevateks kereremonditöödeks. Tootevalik sisaldab ka isikukaitsevahendid ning värvikambri seinte kaitsematerjale.

 

 


 

3M Lihvkettad

 

Hookit Purple+, Hookit 225P ja Trizact  uued lihvimiskettad muudavad lihvimise imelihtsaks.
Loe lähemalt

 


 

3M Lihvlehed
 

Hookit Purple+ ja Scotsh-Brite  innovaatilised lihvlehed tagavad efektiivse tööprotsessi ja vähendavad metrjalikulu.
Loe lähemalt

 

 

 

 

Pinnapuhastustooted

 

Scotch & Strip kärgkettad  ning  Scotch-Brite radiaalharjaskettad erinevate
pinadade tõhusaks puhastamiseks.
Loe lähemalt

 

 

 

Roloc tooted
 

Roloc  kettad erinevateks lihvimis- ja viimistlustöödeks.
Loe lähemalt

 

 


Poleerimistooted 

Perfect-it III värviparandus- ja poleerimisüsteem, mis pakub täislahenduse vävi- vigade eemaldamiseks sõidukite värvkattelt. Süsteem sobib igale aluspinnale.
Loe lähemalt

 

 

 


 

Teibid ja pinnakattematerjalid

 

 

Kvaliteetsed teibid erinevateks autokeretöödeks. Spetsiaalsed süsteemid värvikambri pindade kaitseks tolmu, mustuse ja värvipritsmete eest.
Loe lähemalt

 

 

 

Plastiparandus ja liimid

 

Erinevad liimid ja kattematerjalid autode ja plastiparanduseks, mis tagavad kõrge kvaliteedi ja kauakestva tulemuse.
Loe lähemalt

 

 PPS  värvi ettevalmistus süsteem

 

PPS värvisegamissüteem  - kõik vajalik värvide segamiseks, ettevalmistuseks ja kruntide, alusvärvide ning lakkide peale kandmiseks nii suurtele kui väikestele pindadele.
Loe lähemalt

 

 

  

Autopahtlid


 

Dynamic Mixing süsteem -  uuenduslikud kerepahtlid, optimaalne materjali kulu, kerge lihvida, ei mingeid õhumulle pahtlisegus, laitmatu lõpptulemus.
Loe lähemalt

 

 

  

Isikukaitsevahendid 


 

Kõik vajalik ohutuks ja turvaliseks tööks - ühekordsed ja korduvkasutusega ergonoomilised respiraatorid, kaitseprillid, mugavad kõrvaklapid erineva müratasemega keskkonnas kasutamiseks, mugavad ja hingavast materjalist maalriülikonnad ning keevitusmask.
Loe lähemalt

 

 

 Car Care

 3M Car Care autohooldustoodete sari taastab ja säilitab salongiläikega viimistluse. Tootesarja kuuluvad: autošampoon, kriimujälgede eemaldaja, viimistlusaine, kiirvaha, velgede ja rehvide puhastusvahend, rehvitaastaja, naha ja vinüüli taastusvahend, klaasipuhastusvahend, plastiku taastaja ja poleerija, esitulede taastamise komplekt, mikrokiudlapid.