3M Pinnapuhastustooted

 

3M™ Clean & Strip™ kärgkettad

 

Ideaalne alternatiiv traatharjale paksu rooste, värvi, tihendite ja pinnakatete eemaldamiseks. Annab sileda ja ühtlase viimistluse. Suurem elastsus võimaldab töödelda raskesti ligipääsetavaid alasid. Kettad ei ummistu ja säilitavad efektiivsuse.

 

 


 

 

3M™ Clean & Strip™ XT Purpur kärgkettad


3M Purpur kärgkettad on suurepärane vahend paksu rooste, pahtli, vana värvi ja muude pinnakatete eemaldamiseks. Erinevalt traatharjast ei eralda traadikiude ning annab sileda ja ühtlase viimistluse kahandamata seejuures pleki paksust. Ketta elastsus võimaldab töödelda raskesti ligipääsetavaid alasid. Kettad ei ummistu ja säilitavad efektiivsuse ka suure koormuse korral. Purpur kärgketaste tugev sideaine tagab ketta vastupidavuse ja pikaealisuse ka teravate servade töötlemisel.


 

 

 


 

3M™ Clean & Strip™ XT Purpur ketas - fiibertaustaga

 

Fiibertaustaga Clean & Strip XT purpur kärgketas on mõeldud kasutamiseks nurklihvija fiiber alustallal. Talub suuri pöördeid ja võimaldab töödelda siledaid pindu eriti kiiresti.

 

 

 

  

3M Clean & Strip GP sinine kärgketas
 

3M sinine kärgketas on Purpur kärgkettast elastsem versioon, mis on mõeldud keeruliste ja raskesti ligipääsetavate pindade (nt. profiilid ja nurgad) töötlemiseks. Kergesti äratuntav tänu sinisele värvile. Ummistusvaba ja efektiivne ketas, mis annad ühtlase pinnaviimistluse enne pahteldustöid.


 

 

 


 

3M Clean & Strip Spindel

Spindel Clean & Strip kärgketastele, mis on saadaval 6 ja 8 mm võlliga.